Anunt public privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu

februarie 9, 2018

Primaria Sinaia cu sediul in Sinaia, str. Carol I, nr. 47, CIF 2844103, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul   „Eficienta energetica si extindere iluminat zona istorica”- Sinaia, propus a fi amplasat in Sinaia –zona istorica.

Informatiile privid proiectul propus pot fi consultate la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Prahova, str.Gh.Gr. Cantacuzino nr.306, si la sediul Primariei Orasului Sinaia , Bdul Carol I, nr.47, Sinaia, in zilele  de luni pana vineri intre orele 9:00-15:00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Prahova.

Last modified: februarie 9, 2018