Anunt public INTOCMIRE PLAN URBANISTIC ZONAL (PUZ)-MODIFICARE REGLEMENTARI URBANISTICE PUG

februarie 22, 2018

Primaria Sinaia cu sediul in Sinaia, str. Carol I, nr. 47, titular al planului/programului INTOCMIRE PLAN URBANISTIC ZONAL (PUZ)-MODIFICARE REGLEMENTARI URBANISTICE  PUG  propus a fi amplasat in localitatea Sinaia, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de obtinere a avizului de mediu, pentru planul/programul mentionat  si declansarea etapei de incadrare.

Prima versiune a planului/programului poate fi consultata la sediul Agentiei  pentru Protectia Mediului Prahova, din Ploiesti, str.Gh.Gr. Cantacuzino nr.306, de luni pana vineri intre orele 9:00-15:00.

Observatii/comentarii si sugestii se primesc in scris la sediul A.P.M Prahova, in termen de 18 zile de la data publicarii anuntului.

Last modified: februarie 22, 2018