Anunţ public privind decizia etapei de incadrare PLAN URBANISTIC ZONAL (PUZ)-MODIFICARE REGLEMENTARI URBANISTICE PUG

martie 13, 2018

Primaria Sinaia cu sediul in Sinaia, str. Carol I, nr. 47, anunţă publicul asupra luării deciziei de emitere a avizului de mediu necesar adoptarii planului : INTOCMIRE PLAN URBANISTIC ZONAL (PUZ)-MODIFICARE REGLEMENTARI URBANISTICE  PUG,  amplasat in localitatea Sinaia, de a nu se supune evaluarii de mediu pentru planuri si programe.

Proiectul deciziei de emitere a avizului de mediu şi motivele care o fundamentează poate fi consultat la sediul Agentiei Pentru Protectia Mediului Prahova sau pe sit-ul: http://apmph.anpm.ro; office@apmph.anpm.ro, in termen de 10 zile de la data prezentului anunt.

Last modified: martie 13, 2018