Anunt public privind depunerea solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „NOCO2-CALE PENTRU PIETONI”

mai 10, 2018

Primaria Sinaia cu sediul in Sinaia, str. Carol I, nr. 47, CIF 2844103, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul   „ NOCO2-CALE PENTRU PIETONI” –construire pasarele pietonale strada Badea Cartan -1 Mai si strada Walter Maracineanu-Aleea Kusadasi, reabilitare trasee pietonale existente, modernizare trasee pietonale existente si iluminat public propus a fi amplasat in Sinaia – strada Badea Cartan -1 Mai si strada Walter Maracineanu-Aleea Kusadasi.

Informatiile privid proiectul propus pot fi consultate la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Prahova, str.Gh.Gr. Cantacuzino nr.306, si la sediul Primariei Orasului Sinaia , Bdul Carol I, nr.47, Sinaia, in zilele  de luni pana vineri intre orele 9:00-15:00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul autoritatii competente pentru protectia mediului Prahova

Last modified: mai 10, 2018