ORDINE DE ZI SUPLIMENTARĂ ȘEDINȚA ORDINARĂ DIN 27 NOIEMBRIE 2020

noiembrie 26, 2020

1. Proiect de hotărâre privind darea în administrare a bunurilor cu destinație unități de învătământ Colegiul ”M. Cantacuzino Sinaia”.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotarare privind aprobarea proiectului de investiții, a acordului de parteneriat cu Colegiul Mihail Cantacuzino, a tuturor indicatorilor tehnico-economici ai proiectului de investiții „AICI și ACUM educație online”.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea asocierii dintre Județul Prahova prin Consiliul Județean Prahova și Orașul Sinaia, prin Consiliul Local Sinaia, pentru dotare cu 5 paturi ATI – Spital Orășenesc Sinaia”

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind acordarea cu titlu gratuit de catre SC. Transport Urban Sinaia SRL., a unei cartele de acces la instalatiile de transport pe cablu.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotarâre privind transferul fără plată a unor autoturisme către instituțiile/serviciile subordinate si reorganizarea parcului auto.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

Vezi ORDINE DE ZI SUPLIMENTARĂ ȘEDINȚA ORDINARĂ DIN 27 NOIEMBRIE 2020 în format pdf AICI

Last modified: noiembrie 26, 2020