Anunț: Beneficiari ajutoare alimentare pentru anul 2015

septembrie 8, 2015

Looking-for-more-supportAnul acesta vor putea beneficia de ajutoare alimentare și persoanele fără niciun fel de venit sau al căror venit net este de până la 450 lei/luna inclusiv, însă sursa acestui venit să nu fie reprezentată de pensie, indemnizație de șomaj, indemnizație de handicap pentru grad grav sau accentuat, alocație pentru susținerea familiei, ajutor social.

În vederea întocmirii listei cu persoanele care se încadrează în prevederile acestui text, persoanele interesate se vor putea adresa Serviciului Public de Asistentă Socială din cadrul Primariei Sinaia, prezentând copie de pe cartea de identitate și adeverință de venit pe anul 2015 eliberată de Serviciul Fiscal Orășenesc Bușteni.

Pentru relații suplimentare, vă rugăm să ne contactați la tel: 0244 311 788/tasta 4.

Last modified: mai 17, 2021