Anunt licitatie

ianuarie 11, 2018

“PRIMARIA ORASULUI SINAIA, cu sediul in Sinaia, Bd. Carol I, nr. 47, judetul Prahova, anunta pentru data de 30.01.2018, ora 10.00, organizarea licitatiei publice deschise pentru inchirierea unui  spatiului comercial nr. 4 in suprafata de 9 mp, situat in Sinaia, B-dul Carol I, nr.33 (Esplanada) Jud. Prahova, cu urmatorul  obiect de activitate:

• Prestari servicii, fabricare si reparatii lacate, chei, yale, chei auto, atelier de reparatii- exclusiv reparatii ceasuri(Cod CAEN : 9529); Comercializarea cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de accesorii imbracaminte de sezon- ciorapi, caciuli, manusi, papuci lana, umbrele, comert cu amanuntul al altor bunuri, cum ar fi jocuri si jucarii ptr. copii, inregistrari muzicale si video- exclusiv produse de artizanat sau produse imprimate cu brandul orasului Sinaia ( Cod CAEN : 4719) ;
  • Activitati combinate de secretariat ( Cod CAEN : 8211).

Documentatia poate fi studiata la sediul Primariei orasului Sinaia din B-dul. Carol I, nr. 47, in cadrul Biroului Monitorizare si Control – Politia Locala.  Documentatia se primeste pana la data de 29.01.2018, ora 16.00, la sediul Primariei orasului Sinaia.  Relatii suplimentare la telefon 0244/311788 (tasta 2).

Last modified: ianuarie 11, 2018