ANUNT sedinta exrtraordinara a Consiliului Local Sinaia din 11.12.2019

decembrie 9, 2019

Miercuri, 11  decembrie  2019, orele 16,00 va avea loc la sediul Primăriei orașului Sinaia, ședința extraordinară   a Consiliului Local al orașului Sinaia, cu următoarea ordine de zi:

1. Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului de venituri si cheltuieli pentru anul 2019.

– Inițiator primar Vlad Oprea

1. – Proiect de hotărâre privind aprobarea creditului angajament pentru actiuni multianuale ale bugetului de venituri și cheltuieli in perioada 2020 – 2024, reprezentând obiectivul de investitii ”Construire Spital orășenesc Sinaia”.

– Inițiator primar Vlad Oprea

Vizualizeaza anuntul AICI