Anunț ședință de îndată a Consiliului Local al orașului Sinaia din data de 09.07.2020

iulie 9, 2020

Joi, 09 iulie 2020,  orele 14,00 va avea loc la sediul Primăriei orașului Sinaia, ședința  de îndată   a Consiliului Local al orașului Sinaia, cu urmatoarea ordine de zi  :

1.– Proiect de hotărâre privind  revocarea Hotărârii Consiliului Local nr. 99/19.06.2020.

– Inițiator primar Vlad Oprea

2.– Proiect de hotărârea privind participarea la Programul Agenției Fondului de Mediu de sprijinire a eficienței energetice și a gestionării inteligente a energiei în infrastructura de iluminat public precum și aprobarea documentației tehnico-economice – faza  DALI si a indicatorilor tehnico-economici pentru proiectul „CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE ȘI A GESTIONĂRII INTELIGENTE A ENERGIEI ILUMINAT PUBLIC SINAIA”.

– Inițiator primar Vlad Oprea

3.– Proiect de hotărâre privind rectificarea bugetului local de venituri și cheltuieli pe anul 2020.

– Inițiator primar Vlad Oprea

4. – Proiect de hotărâre privind acordarea burselor școlare pentru anul 2018-2019.

Vezi anunțul AICI

Last modified: iulie 10, 2020