Anunț ședința de îndată a Consiliului Local al Orașului Sinaia ce va avea loc miercuri 31 martie 2021, orele 15:00

martie 31, 2021

Miercuri, 31 martie 2021,  orele 15,00 va avea loc ședința  de îndată   a Consiliului Local al orașului Sinaia  care se va desfășura în sala de ședințe a Consiliului Local al orașului Sinaia, cu următoarea ordine de zi :

1. Proiect de hotărâre privind asocierea orașului Sinaia cu Asociația Code for România în vederea proiectării și implementării de soluții digitale open-source pentru administrația locală.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului Campaniei ”Verde Crud 2021”.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea documentației tehnico-economice și a indicatorilor tehnico-economici – faza PT+DE pentru obiectivul de investiție ”Realizare cantină și măsuri de siguranță la incendiu pentru Colegiul Mihail Cantacuzino Sinaia”.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea Rețelei Școlare a Orașului Sinaia pentru anul 2021-2022.

– Inițiator Vlad Oprea, primarul orașului Sinaia

Vezi anunțul în format pdf AICI

Last modified: martie 31, 2021