Anunț ședință extraordinară a Consiliului Local al orașului Sinaia din data de 08.09.2021

septembrie 7, 2021

Miercuri, 08 septembrie 2021, orele 16,00  va avea loc ședința extraordinară a  Consiliului local al orașului Sinaia care se va desfășura în sala de ședințe a Primariei orașului Sinaia,

Ordinea de zi este următoarea :

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea bugetului evenimentului Festivalul Sinaia Forever – editia a XXVI-a.

– Inițiator Vlad Oprea, Primarul Orașului Sinaia

1. Proiect de hotărâre privind completarea HCL. nr. 106/2016 privind regulamentul de comercializare a produselor și serviciilor de piață în orașul Sinaia.

– Inițiator primar Vlad Oprea

1. Proiect de hotărâre privind vânzarea apartamentului nr. 1, situat in Sinaia, str. Theodor Aman nr. 21, către dna. Cașarog Liliana.

– Inițiator primar Vlad Oprea

1. Proiect de hotărâre privind vânzarea garajului situat în Sinaia, str. Theodor Aman nr. 21, către dna. Cașarog Liliana.

– Inițiator primar Vlad Oprea

1. Proiect de hotărâre privind repartizarea unei locuințe de serviciu situată in Sinaia, Str. Walter Mărăcineanu nr. 20, bl. A, et.,1, ap. AS 1.4, către dna. doctor Loghin Mihaela.

– Inițiator primar Vlad Oprea

1. Proiect de hotărâre privind completarea anexei cu bunurile de retur la Contractul nr. 20383/2010 incheiat între Orasul Sinaia și SC. Sinaia Forever SRL cu instalația de spălare stradală de înaltă presiune 3000 L (P max.=200 bar; Q max + 30 l/min) dotata cu instalație de împrăștiat material antiderapant lichid, noua; Tip: GRD MIJ 3000; nr. Fabricație : 2021/07/03; an fabricație 2021 și cu toaletele publice situate în Sinaia, Bd. Carol nr. 33 și Parcul Dimitrie Ghica.

– Inițiator primar Vlad Oprea

Vezi anunțul în format pdf AICI

Last modified: septembrie 7, 2021